نیسان بار وانت بار

حمل و نقل بار

باربری زرین بار با سابقه چندین ساله در زمینه حمل و نقل و باربری آماده ارائه خدمات باربری به شما دوستان عزیز در جهت حمل هر گونه بار است.
باربری زرین بار تهران جهت جابه جایی و اثاث کشی ها از وسیله نقلی ایمن برای حمل بار درون شهری و برون شهری استفاده میکند.
به همین منظور خودروی نیسان و وانت بیشترین تقاضا را در جهت جابه جایی بار دارد.
از نظر فنی یک ماشین ایده آل برای باربری هستند.قدرت کشندگی و مصرف سوخت بهینه آن باعث شده است که خودرو نیسان و وانت جز اتوبار اقتصادی قرار بگیرد.همچنین وانت نیسان توانایی حمل بار تا وزن 3.5 تن را دارد بنابراین این ماشین گزینه خوبی برای حمل اثاث منزل محسوب میشود.

نیسان بار

نکات حمل بار

به دلیل قیمت حمل بار مناسب با نیسان و وانت بار برای حمل بار بین شهری یک انتخاب مناسب به حساب میاید. توجه به نکات حمل بار با نیسان و وانت بار می‌تواند، در ایمن بودن حمل بار با وانت و نیسان تاثیر زیادی داشته باشد. شما با انتخاب باربری ما  خدمات دهی مناسب این اطمینان را خواهید داشت، که در حمل بار با وانت و نیسان به تمامی نکات حمل بار با نیسان و وانت بار توجه شده و قیمت حمل بار با وانت بر اساس ضوابط تعیین شده و مسافت طی شده برای شما در نظر گرفته می‌شود.

حمل بار در تهران

حمل و جابه جایی انواع بار‌‌‌‌های سبک اعم از لباسشویی، ظرفشویی، و تمام وسایلی که قابل حمل با وانت هستند.

حمل بار به وسیله وانت و نیسان در تهران در مناطق نیاوران،منطقه اقدسیه،منطقه فرمانیه،منطقه اجودانیه، منطقه تجریش، منطقه زعفرانیه، منطقه پاسداران، منطقه میتی سیتی، منطقه جردن، منطقه شهرک غرب، منطقه سعادت آباد، منطقه الهیه، منطقه آتیه ساز، منطقه گیشا، منطقه ونک، منطقه میرداماد، منطقه ظفر، منطقه ولیعصر، منطقه ولنجک است.

۲۲۱۹۵۷۹۴
۴۴۳۶۳۲۸۵
۷۷۸۵۳۰۶۷
⁩: ۰۹۱۲۶۲۲۰۷۹۵
۰۹۱۸۵۱۴۵۰۴۲
۰۹۳۷۳۶۲۰۳۵۷