حمل اثاثیه به ترکیه

حمل اثاثیه منزل به ترکیه

بازدید، کارشناسی و مشاوره رایگان پیش از حمل اثاثیه به خارج از کشور (ترکیه)

در اولین قدم اثاثیه شما از قبیل مبلمان و یا هر وسیله دیگری مورد بازدید کارشناسی دقیق قرار گرفته است و در مورد چگونگی بسته بندی آن ها به شما مشاوره رایگان داده خواهد شد. همچنین مقدار تخمینی هزینه ارسال اثاثیه به خارج از کشور نیزاز پیش از بسته بندی و بارگیری به شما اعلام میگردد.

حمل اثاثیه به ترکیه

نکته: کارشناسان با سابقه ما در مرحله بازرسی محموله، ضمن تهیه لیست اولیه از لوازم ارسالی به خارج از کشور با توجه به حساسیت اثاثیه و ارزش کالا، نسبت به تعیین نوع روش حمل) و همچنین نوع بسته بندی اسباب و اثاثیه (جعبه چوبی، نایلون حباب دار، گونی، صندوق و پالت چوبی و فلرزی و غیره) اقدام کنند.

 تخمین سایز کانتینر مورد نیاز برای ارسال زمینی و دریایی

در صورت حمل اثاثیه منزل به خارج از کشور مانند مبلمان، پیانو، مجسمه و … به صورت زمینی بارها بر روی پالت بسته بندی میشود. در صورت ارسال زمینی نیاز به بسته بندی و چینش بار در کانتینر است.

پس از اینکه بار شما مورد بازدید کارشناسی قرار گرفت، سایز کانتینر مناسب که باید اثاثیه شما داخل آن قرار گیرد و به خارج از کشور ارسال شود تخمین زده  و اعلام مییگردد. شرکت ما دو نوع کانتینر ۲۰ فوتی و ۴۰ فوتی در صورت نیاز برای ارسال اثاثیه منزل به خارج از کشور در اختیار مشتریان خود قرار میدهد که توضیحات آن به شرح زیر میباشد.

نکته:

  • طول یک کانتینر ۲۰ فوتی ۶ متر طول و ۲.۳۵ عرض و ارتفاع تقریبی آن ۲.۳۰ مترست.
  • کانتینر 6 متری
  • طول یک کانتینر ۴۰ فوتی ۱۲ متر طول و ۲.۳۵ عرض و ارتفاع تقریبی آن ۲.۳۰ مترست.
  • کانتینر 12 متری

همچنین کانتینرهای ۲۰ فوتی HEAVY DUTY تا ۲۶ تن وزن اثاثیه و کانتینر های ۴۰ فوت HIGH CUBE تا ۲/۶۰ متر ارتفاع قابل بارگیری هستند. در مواردی که به دلیل وزن و یا حجم زیاد محموله های اثاثیه امکان بارگیری بار به کانتینرهای عادی امکان پذیر نباشد می توان از کانتینرهای OPEN TOP که از بالا قابل بارگیری هستند و یا از کانتینر های FLAT RACK در سایزهای متفاووت و در شرایط مختلفی استفاده کرد.

انجام امور بسته بندی با کیفیت استاندارد

یکی از مهمترین و حساس ترین  موارد ارسال لوازم منزل به خارج از کشور به صورت زمینی  مرحله ی بسته بندی اثاثیه منزل برای ارسال به ترکیه است.

بسته بندی اثاث منزل

هرگونه سهل انگاری یا خطا در انجام بسته بندی لوازم خانه و رعایت نکردن استانداردهای این موضوع ممکن است سبب آسیب دیدگی لوازم منزل شما  شده و در نهایت علاوه بر خسارت های وارده، هزینه کرایه حمل نیز به خسارت های فوق اضافه گردد.