باربری ظفر

باربری ظفر در جستجوی مناسب‌ترین قیمت جابجایی و حمل بار در ظفر هستید؟سالم رسیدن وسایل برایتان مهم است؟نمی‌خواهید وقتتان زیاد تلف شود؟
خب خدمات باربری در ظفر در شمال تهران را از ما  بخواهید.
نیروهای زبده و ماهر ما آماده خدمت‌رسانی به شما هستند. این عزیزان می‌توانند اسباب کشی را سریع و بی دردسر انجام دهند. دیگر نیاز نیست زمان زیادی را نیز صرف اسباب کشی کنید.

اتوبار زرین بار همچنین در تمام نقاط تهران نیز آماده سرویس رسانی می باشد.

ظفر در شمال تهران

ظفر یکی از خیابان‌های شمال تهران و در منطقه 3 شهرداری تهران قرار دارد.
این خیابان به نام خیابان شهید سرتیپ وحید دستگردی نیز خوانده می‌شود. این خیابان جهتی شرقی – غربی دارد. غرب این خیابان به ولیعصر و شرق آن به خیابان شریعتی منتهی می‌شود. این خیابان در شمال بلوار میرداماد و به موازات آن قرار دارد.

خیابان‌های این منطقه طبق اصول شهرسازی ساخته نشده است به دلیل این‌که شاهد کوچه و خیابان‌های باریک و کم‌عرض در این منطقه هستیم.به دلیل این‌که ساختمان‌های اداری در این منطقه زیاد است و بافت اداری دارد در ساعات اداری معمولا ترافیک زیادی دارد.از این رو بسیار مهم است در صورتی که قصد جابه جایی به این منطقه را دارید یا در این محل سکونت دارید و قصد رفتن از این منطقه دارید باید با بهتریم برنامه ریزی این امر را انجام دهید تا به ترافیک برخورد نکنید و جابه جایی در سریع‌ترین حالت انجام شود.

در صورتی که از خدمات و سرویس ما استفاده کنید هیچ گونه نگرانی بابت این موضوع نخواهید داشت زیرا نیروهای ما تمامی موارد را از انتها تا ابتدای اسباب کشی مد نظر قرار می‌دهند.

سرویس های موجود در اتوبار ظفر با زرینبار

از جمله سرویس‌های باربری مدرن و ارزان قیمت در ظفر و سایر محدوده‌های تهران:

 • ماشین‌های کوچک و بزرگ مسقف با تجهیزات کامل ضربه گیری
 • بارگیری به صورت تخصصی
 • بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل یا محل‌کار
 • بهترین تجهیزات بسته بندی
 • کارگران حمل بار ماهر و آموزش‌دیده

ثبت درخواست آنلاین 10 درصد تخفیف برای مشتریان خود در نظر دارد. ارسال بار به تمامی شهرستان‌ها از تخصص ما می‌باشد.

شرکت ما در جابجایی اثاثیه به صورت شبانه روزی فعالیت می‌کند.

انجام پروژه‌های متعدد جابجایی در طول روز به تجربه و تخصص ما افزوده است.
ما با ارائه ویژه‌ترین خدمات جابجایی توانسته‌ایم رضایت مشتریان خود را به دست آوریم. با ما دیگر نگران حمل هیچ یک از وسایلتان از جمله :

 • پیانو
 • یخچال ساید
 • میز غذا خوری بزرگ
 • مبلمان و سرویس چوبی لاکچری و گران قیمت
 • گاوصندوق

و دیگر وسایل بد بار و سنگین خود نباشید.

همچنین قیمت‌های منصفانه در زرین بار تهران نیز سطح رضایت‌مندی مشتریان را از ما افزایش داده است.

دلایلی که باعث انتخاب زرین بار در تهران می‌شود

شرکت‌های زیادی در این حوزه در حال فعالیت هستند اما خدمات ویژه‌ای که ما برای مشتریان خود در نظر گرفته باعث برتری این شرکت نسبت به دیگر شرکت‌ها شده است.بعضی از خدمات ما شامل موارد زیر می شوند:

سرویس مشاوره رایگان : یکی از خدماتی که شما می‌توانید به ‌راحتی به آن دسترسی داشته باشید مشاوره‌ی رایگان و آنلاین است.کافیست به سایت  رفته و از این سرویس برای پاسخ دادن به سوالاتی همچون :

 • بهترین زمان برای جابه جایی از منطقه‌ی ظفر و …
 • بهترین تجهیزات برای بسته بندی
 • بهترین ماشین برای حمل اثاثیه و…
 • بهره‌مند شوید.هم‌چنین می توانید به صورت آنلاین هزینه ای که متحمل می‌شوید را برآورد کنید.

بسته بندی وسایل : یکی از پروسه‌هایی که در این امر باید آن را طی کرد بسته بندی وسایل است که شاید بتوان گفت یکی از طولانی ترین و وقت گیرترین مراحل است. نیروهای خانم و آقا را در این زمینه استخدام کرده که دارای تجربه ی کافی هستند و آموزش دیده اند تا به بهترین شکل بسته بندی را انجام دهند.

حمل و چیدمان در کامیون : نیروهایی که در این زمینه اعزام می‌شوند از لحاظ اخلاقی، تعهد و نیروی بدنی در بهترین شرایط قرار دارند.اثاثیه شما بدون هیچ‌گونه خسارت یا مفقود شدن حمل خواهند شد.

بیمه و هزینه: یکی از ملزومات هر شرکت حمل و نقل داشتن بیمه‌ی معتبر است که ما نیز از آن برخوردار هستیم و در صورت بروز هرگونه حادثه که احتمال آن بسیار ناچیز است مشتریان متضرر نخواهند شد.