باربری تجریش

باربری تجریش آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای عزیزان ساکن استان تهران می باشد . باربری ما به صورت شبانه روزی  و در تمام ایام هفته آماده ارائه خدمات باربری به ساکنین منطقه تجریش می باشد. باربری زرین بار شعبه تجریش دارای مجوز  می باشد و خود را موظف به رعایت تمامی قوانین باربری که برای مشتریان داشتن یک اسباب کشی راحت را رقم میزند . باربری زرین بار همواره سعی در استخدام افرادی ماهر , صبور , امانت دار داشته است . باربری زرین بار شعبه تجریش تمامی بارها و اثاثیه هایی که جابجا مینماید را به صورت رایگان بیمه مینماید تا مانع از وارد آمدن خسارت مالی به مشتریان عزیز گردد. هزینه باربری تجریش با توجه به نرخ تعیین شده توسط اتحادیه حساب می گردد.

از تعرفه های باربری زرین بار میتوان به تعرفه مناسب، ارسال به موقع ماشین ، اعزام نیروی ماهر، ارسال بهترین لوازم بسته بندی، دقت و سرعت در انجام کار از ویژگی های بارز  باربری و اتوبار زرین بار است. 

عزیزانی که قصد حمل بار را دارن می توانن از شرکت باربری و اتوبار زرین بار سرویس خود را رزرو کرده تا کارگران ورزیده شرکت باربری و اتوبار زرین بار در کوتاه ترین زمان کالا و اثاثیه شما عزیزان را جابه جا کنند.

باربری و اتوبار زرین بار منطقه 1 شعبه تجریش

باربری و اتوبار زرین بار آماده ارائه سرویس حمل و نقل درون شهری و برون شهری تهران به همه همشهریان ساکن منطقه تجریش است.

شرکت باربری زرین بار برای  تامین بخشی از نیازهای شهروندان مانند نیاز به جابه جاییای شرکت با ارائه خدمات نوین در حوزه حمل و نقل اثاثیه منازل و ادارات، بیش ازده سال است که در تمامی مناطق باربری تهران و حومه به مشتریان ارجمند خود سرویس دهی نموده است و مفتخر است که توانسته است رضایت مشتریان خود را جلب نماید. باربری تهران زرین بار  دارای انواع خاور های مسقف فلزی در اندازه های متنوع، مخصوص حمل و جابجایی اثاثیه با کارگران مجرب، حرفه ای و خوش اخلاق می باشد

باربری ما ابتدا فعالیت خود را در نقاط محدودی از تهران اغاز کرد با گذشت زمان و بالا رفتن تقاضای مشتریان شعبات مختلفی از باربری زرین بار با هدف ارائه خدمات به مشتریان و راضی نگه داشتن مشتران خود  در نقاط مختلف  تهران احداث شد .

باربری زرین بار همواره در جهت جلب رضایت مشتریان تلاش کرده و راضی نگه داشتن مشتری را رکن اصلی هر باربری می داند.